14 Ağustos 2015 Cuma

Güvenilir Online Petshop: petlebi.com

Ülkemizde en çok satılan kedi maması ve köpek maması markalarının ürünlerini taze ve aynı gün kargo olarak hemen sipariş verebilirsiniz.
Ülkemizde giderek büyüyen online petshop sektöründe diğerlerinden farklı olan bir site var, petlebi.com. Bu siteyi diğerlerinden ayıran en büyük özelliklerin başında normal bir online petshoptan fazla içeriğe sahip olması ve ayrıca sahipsiz sokak hayvanlarını sahiplendirmek için hizmet vermeleri, ayrıca verilen her siparişte sokak hayvanları için ücretsiz mama gönderdiklerini de hatırlatmak gerek.
Ülkemizde en çok satılan kedi maması ve köpek maması markalarının ürünlerini taze ve aynı gün kargo olarak hemen sipariş verebilirsiniz. Bu ürünler hem kampanyalı hem hediyeli olarak gönderiliyor ve ayrıca sürekli bilgilendirme yapılıyor. Alışveriş yapacak kişilerin aradıkları mamalara kolayca ulaşmaları için kullanıcı dostu arayüzleriyle çok kaliteli bir internet sitesi tecrübesi yaşatan sitede pro plan köpek maması, orijen köpek maması, hills köpek maması, acana köpek maması,happy dog köpek maması gibi birbirinden kaliteli markaların ürünlerine ulaşabiliyorsunuz. Bu markaların en uygun fiyatlarını indirimli olarak bulmanız mümkün.
Sadece kuru köpek maması olarak değil ayrıca ödül maması, yaş mama, konserve mama gibi diğer tamamlayıcı ve besleyici ürünleri bulmanız mümkün. Köpek bakımının günlük gereklilikleri arasında yer alan t asma, kayış, mama ve su kapları gibi diğer ürünleri bulabilirsiniz. Özellikle seramik ürünlerinin kalitesiyle önplana çıkan trixie markasının ürünleri çok kaliteli. Köpek maması alırken kullanacağınız arama filtreleri sayesinde köpeğinize en uygun mamayı çok hızlı biçimde bulabiliyorsunuz. Köpek beslenmesinde çok bilinen bir marka olan pro plan köpek maması çeşitleri çok uygun fiyatlarla petlebide. Pro plan köpek maması ürünlerinin detaylı analizlerini ve yorumlarını okumak doğru mamayı seçmek için faydalı olabilir.
Pro Plan Puppy Large Athletic
Kedi ürünleri gamı bir hayli geniş olan online petshop’ta en kaliteli kedi maması markaları ve kedinin günlük ihtiyaçları olan kedi kumu, kedi yatağı, tarak ve fırçalar bulunuyor. Özellikle mevsim dönüşlerinde biraz daha fazla tüy dökmeye başlayan kediler için en iyi tarak olan furminator taraklar son derece uygun fiyatlara bulabilirsiniz. Sitede satılan kedi maması markaları da super premium ve premium markalar. Acana,pro plan,royal canin,hills, happy cat, golosi gibi markaların kediler için ürettikleri kedi maması çeşitlerini indirimli olarak sipariş verebilirsiniz.
Tüm siparişlerinizde kredi kartına 9 taksit imkanı var, ayrıca kapıda nakit eya kapıda kredi karti ile ödeme seçenekleride mevcut. Petlebi.com bir online petshop’un sahip olması gereken her şeye fazlasıyla sahip ve hayvanseverlerin güvenle alışveriş yapabileceği bir adres. Özel fırsatlar alanınıda %90’a varan indirimlerden faydalanabilirsiniz. Kedi mamaları ve köpek mamalarının yanı sıra bir evcil hayvan sahibinin ihtiyaç duyabileceği her şey bu sitede var.
Petlebi.com’un kullanıcıyla bu kadar iyi buluşmasında en önemli etken kesinlikle son derece kolay kullanılabilen bir arayüze sahip olması. Kullanıcı dostu bu arayüz hem hızlı hem çok işlevsel hem de tasarım açısından oldukça şık. Hem alışveriş bölümlerinde hem de sosyal ağ bölümlerinde hızlı ve kaliteli bir hizmet sunan bu site müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaya çalışıyor.

kaynak :
http://www.haberimport.com/haber/guvenilir-online-petshop-petlebi-com-528187.htm

1 yorum:

  1. Onur yolacan19 Ekim 2016 02:52

    Köpeğimin tüm alışverişini buradn yapıyorum, ürünlerim vaktinde teslim ediliyor ve her zaman sokak kedileri için bir paket hediye mama gönderiyorlar.

    YanıtlaSil